آکادمی زبان آتیکو

درباره آتیکو

موسسه آموزشی آتیکو از سال 95، زیر نظر مجموعه جنگل با هدف بهبود کیفیت تدریس زبان‌های خارجی در کشور شروع به فعالیت کرد و امروز یکی از موسسه‌های فعال در زمینه آموزش زبان است.

عطیه سجاد، مدیر آکادمی
آرزو محمودی، کارشناس آموزش و برنامه‌ریزی

آتیکو، بستری برای پیشرفت حرفه‌ای

طی سال‌های گذشته تقاضا برای فراگرفتن زبان انگلیسی و زبان‌های خارجی دیگر افزایش بی‌سابقه‌ای داشته است. با افزایش تقاضا، به تعداد مدرسان زبان هم افزوده شده و تعداد زیادی از افرادی که تا پیش از این خود زبان‌آموز بودند، به تدریس آن روی آوردند. آتیکو برای ارتقای سطح تدریس زبان در کشور کار خود را شروع کرد. دوره‌های برگزاری در این موسسه، همگی آنلاین است. بنابراین تمام مدرسان زبان در تهران یا سایر شهرها با هر برنامه زمانی می‌توانند از آن استفاده کنند. اساتید مدرس دوره‌ها نیز همه سابقه درخشانی در حوزه تدریس و علم‌آموزی دارند و برخی از آنها هم خود از مدیران و موسسان آموزشگاه‌های زبان هستند.

آتیکو تلاش می‌کند بستری برای پیشرفت حرفه‌ای مدرسان زبان باشد. چه آنهایی که در ابتدای راه هستند و می‌خواهند فرصت شغلی مناسبی پیدا کنند، چه آنهایی که سابقه مناسبی دارند و می‌خواهند با ابزارهای نوین آموزشی و متدهای تدریس کتاب‌ها و دوره‌های زبان آشنا شوند.

برخی از دستاوردهای آتیکو

10+

استاد برجسته

3+

زبان زنده دنیا

6+

شریک تجاری

17k+

دانشجو

دیدگاه برخی از شرکت‌کنندگان دوره‌های آکادمی آتیکو

به لطف شما و اساتید بی‌نظیری که این دوره رو باهاشون گذروندم الان به مرحله ای خداروشکر رسیدم که بچه ها و شاگردام و خونواده هاشون میگن اگر شما معلممون باشید ادامه میدیم اگر نه میخوایم زبان ول کنیم و مدیون شما هستم خدا به شما و همه اساتید این دوره خیر بده واقعا از صمیم قلبم سپاسگزار شما هستم 🌹🙏
علی هاشمی
مدرس زبان
دوره خیلی فوق العاده و کاربردی بود . واقعا از نکات بهره بردم . ممنون از شما برای برگزاری🌹🙏🏻 اینکه چند مدرس برای یک دوره دارین عالیه.🙏🏼❤️🌹
فاطمه موسوی
مدرس زبان

به جمع مدرسان دانش‌آموخته آتیکو بپیوندید

دوره‌های آتیکو به استادان و مدرسان زبان کمک می‌کند مفاهیم زبان‌شناسی و دستور زبانی را بهتر منتقل کنند، با ابزارهای آموزشی به‌روز و جدید آشنا شوند و به نسبت مخاطب کودک یا بزرگسال، شیوه و متد آموزشی خود را تغییر دهند. با ثبت نام در دوره‌های آتیکو، اولین قدم را در مسیر پیشرفت شغلی و بهبود آن بردارید.

اسکرول به بالا